Literatura piękna. Wiedza o literaturze

Nowości
ALBERT CAMUS - DŻUMA wyd.1

ALBERT CAMUS - DŻUMA wyd.1

ALBERT CAMUS - DŻUMA
Nowości
MIŁOSZ- OCALENIE wyd.1 z 1945r.

MIŁOSZ CZESŁAW OCALENIE
Nowości
GOSZCZYŃSKI -SOBÓTKA Z powieści pod napisem Kościelisko Wrocław 1852

Nowości
JOYCE - ULISSES wyd.1 PIW 1969r., luksusowy półskórek

JOYCE JAMES ULISSES Wydanie I
Nowości
KRASIŃSKI- DZIEŁA t. 1-12 (komplet w 6wol.), obwoluty

KRASIŃSKI- DZIEŁA t. 1-12 (komplet w 6wol.)
Nowości
DIDEROT- KUBUŚ FATALISTA I JEGO PAN 1930

DIDEROT- KUBUŚ FATALISTA I JEGO PAN
Nowości
MICKIEWICZ - PIERWODRUKI. DZIENNIK WILEŃSKI 1828r.

Nowości
WERGILIUSZ- ENEIDA WIRGILIUSZA wyd.1, 1809

Nowości
KACZKOWSKI - TEKA NIECZUI. Paryż 1883

Nowości
ŻYWOTY ŚWIĘTYCH PAŃSKICH wyd. 1910. Rzadki wariant oprawy wydawniczej.

Nowości
KARPIŃSKI- PSALMY DAWIDA Wrocław 1826

KARPIŃSKI- PSALMY DAWIDA 1826
Nowości
WELLS- CZŁOWIEK NIEWIDZIALNY 1900. Wyd.1

Nowości
KONOPNICKA- IMAGINA 1913 wyd.1 okładka Karola Wójcika

KONOPNICKA- IMAGINA1913 wyd.1 okładka Karola Wójcika
Nowości
POL - DZIEŁA POETYCKIE WINCENTEGO POLA t.1-4 [komplet] 1921

DZIEŁA POETYCKIE WINCENTEGO POLA t.1-4 1921
Nowości
BACZYŃSKI- ŚPIEW Z POŻOGI 1947 wyd.1

Nowości
JANKOWSKI- MŁODA POLSKA W PIEŚNI wyd. 1903r.  Oprawa J.F. Puget

JANKOWSKI CZESŁAW MŁODA POLSKA W PIEŚNI