Konopnicka - Na jagody! Pierwsze wydanie, bardzo rzadkie! 1903
Nasz antykwariat internetowy prowadzi na blogu dział "Najlepsze z najlepszych", czyli creme de la creme, "The best of the best" nie tylko z naszej oferty, ale najlepsze na rynku. Rzeczy ekstremalnie rzadkie, druki cenne i poszukiwane, prawdziwe białe kruki.
Książki te najczęściej nie goszczą na łamach naszego serwisu internetowego, nie są dostępne dla ogółu, ale wyłącznie dla starannie wyselekcjonowanej i zamożnej Klienteli.
Z uwagi na fakt, iż działamy na rynku antykwarycznym od wielu lat, mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu cennych obiektów. Pomożemy Państwu pozyskać najbardziej poszukiwane w Polsce dzieła.
Dziś z naszej antykwarycznej półki zdejmujemy cudowną książeczkę dla dzieci:
Maria Konopnicka - Na jagody!
Książeczka leśna
Warszaw [1903], nakładem J.Liskowskiej, str. 36, format: 19,5x26 cm
16 całostronicowych barwnych ilustracji z tekstem na odwrocie.
Zachwalać nie trzeba. Bardzo rzadkie, nigdy nie notowane w handlu! Do tego bajeczne ilustracje, czego chcieć więcej do szczęścia? Bibliofilskie marzenia się spełniają...Zapraszamy bibliofilów i kolekcjonerów bajek do przejrzenia naszej oferty :)
TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA KARTONOWA Z PŁÓCIENYM GRZBIETEM
STAN DB+/ drobne otarcia i przebarwienia okłądek,, blok oderany od okładki, zapisek własn. ołówkiem na k.przedtyt., nieliczne przybrudzenia, dość ŁADNY EGZEMPLARZ
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Link do tej rzadkiej książki oraz innych przedwojennych bajek czy ksiażek dla dzieci znajdziecie poniżej.
Luciie nasz antykwariat online, lubicie to, dajcie łapkę w górę:
Angielska