Książka na prezent

Antykwariat internetowy Sobieski to wyjątkowe miejsce, w którym można znaleźć cenne, unikatowe stare książki – w tym pozycje wydane przed wojną i starodruki (tym terminem nazywa się egzemplarze drukowane od momentu wynalezienia druku po koniec XVIII wieku). Nasze pozycje są świetnie zachowane, mają duże znaczenie rynkowe i są absolutni legalne – w momencie zakupu możemy wystawić certyfikat poświadczający ich autentyczność. Znamy się na wycenach i ekspertyzach książek, możemy je wykonywać na życzenie klienta.

Idealny pomysł na prezent - eleganckie książki

Wszystkie dostępne w naszej ofercie eleganckie stare książki to doskonały pomysł na prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy bibliofil, kolekcjoner czy filolog. Można u nas kupić piękne, bogato zdobione czy oprawione w skórę limitowane egzemplarze, pierwsze wydania klasycznych pozycji z literatury polskiej i światowej oraz tematyczne pozycje wydane przed wojną. To wyjątkowa i starannie wyselekcjonowana oferta, która wyróżnia się na tle innych swoją autentycznością – zapraszamy do zapoznania się z zebranym przez nas asortymentem starych książek na prezent.


Jaki prezent będzie bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny niż ulubiona książka,

szczególnie książka rzadka, pięknie wydana, oprawiona, po prostu unikatowa?  

Antykwariat Sobieski oferuje szeroki wybór pięknych książek, które z pewnością okażą się nietuzinkowym i przede wszystkim trafionym prezentem na każdą okazję.

Znalezienie wyjątkowego prezentu może być zadaniem trudnym i czasochłonnym, dlatego  oferujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego prezentu z bogatej oferty książek z każdej dziedziny: klasyki literatury, literatury dla dzieci, historii, sztuki,  gospodarstwa domowego, nauk przyrodniczych, myślistwa i wielu innych.

Oferujemy:

książki rzadkie

pięknie ilustrowane

pierwsze wydania

oprawy wydawnicze

luksusowe oprawy w skórę

Przedwojenne ilustrowane książki dla dzieci, książka na prezent, przedwojenne bajki

luksusowe książki oprawione w skórę, książka na prezent, półskórek

Oprawy wydawnicze, oprawy nakładowe, przedwojenne książki na prezent

luksusowe książki przedwojenne religijne, ekskluzywne oprawy wydawnicze, oprawy nakładowe, książki na prezent

 

Książki zakupione na prezent pakujemy w eleganckie opakowanie prezentowe i wysyłamy do każdego miejsca na świecie.

Taki prezent z pewnością okaże się niebanalny, niepowtarzalny i ponadczasowy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów.

książka na prezent, eleganckie opakowanie

Gwarantujemy:

  • Szeroki wybór
  • Profesjonalne doradztwo
  • Szybką wysyłkę*
  • Eleganckie opakowanie prezentowe**

 

* zamówienia opłacone  do godziny 12 (szybkie płatności lub potwierdzenie przelewu bankowego) są wysyłane tego samego dnia i powinny być dostarczone do końca następnego dnia roboczego (zgodnie ze standardem kuriera). W sytuacjach pilnych proponujemy wysyłkę ekspresową (usługa dodatkowo płatna, wyceniana indywidualnie  wg. stawek przewoźnika]. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem.

** zamówienia mogą na życzenie Klienta zostać w zapakowane jako prezent, oferujemy tę usługę w cenie 15 zł.

Przesyłki zagraniczne są wyceniane indywidualnie.

książka na prezent, eleganckie opakowanie

Jeśli chcesz sprawić sobie lub swoim bliskim trafny prezent, a sam nie potrafisz dokonać wyboru, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Zachęcamy do tekstu "Książka najlepszym prezentem" na naszym blogu:

Książka na prezent, ekskluzywny prezent online, luksusowa książka, ekskluzywna książka, piękne książki przedwojenne w skórzanych oprawach, rzadkie książki, Internetowy Antykwariat Sobieski, pierwsze wydania, oprawy wydawnicze, starodruki, stare książki