Ekskluzywne biblioteki prywatne. Tworzenie księgozbiorów

04-04-2023

prywatna biblioteka

 

kolekcjonowanie książek

W ofercie Antykwariatu Sobieski znajdują się nie tylko unikatowe na rynku bibliofilskim pozycje. Udzielamy fachowej pomocy w zakładaniu i prowadzeniu domowej biblioteki czy stworzeniu prywatnego księgozbioru. Na życzenie możemy dla Państwa przygotować kompletny zestaw książek. Prywatna biblioteka to marzenie wielu osób. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników literatury, którzy cenią sobie komfort czytania we własnym domu. Prywatna biblioteka to również doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie elegancję i klasę - pięknie oprawione książki mogą stanowić niepowtarzalny element dekoracyjny. Warto również pomyśleć o prywatnej bibliotece, jeśli jesteśmy pasjonatami określonej tematyki - posiadanie własnej kolekcji książek na dany temat to prawdziwa satysfakcja. Wreszcie, prywatna biblioteka to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę podczas czytania - własna biblioteka to miejsce, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał.

Prywatna biblioteka gabinetowa, w której znajdują się rzadkie książki, pierwsze wydania czy ręcznie oprawione w skórę książki przyniosą odpowiedni prestiż i satysfakcję. Z nami łatwiej rozpocząć przygodę jaką jest kolekcjonowanie książek.

Jak dbać o domowy księgozbiór?

Tworzenie domowego księgozbioru to nie tylko pasja, ale również odpowiedzialność. Książki, zwłaszcza te stare i rzadkie, wymagają odpowiedniej troski i pielęgnacji. Przede wszystkim, należy pamiętać o odpowiednich warunkach przechowywania - niska wilgotność i temperatura, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, które mogłoby zniszczyć delikatny papier. Kolejnym ważnym aspektem jest regularne czyszczenie książek z kurzu, które najlepiej przeprowadzać za pomocą miękkiej szmatki. 

Profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia domowej biblioteki

Antykwariat Sobieski to miejsce, które z pasją podchodzi do tematu kolekcjonowania starych książek. Oferujemy nie tylko unikatowe pozycje, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia domowej biblioteki. Nasza oferta to przede wszystkim rzadkie i cenne książki, które stanowią prawdziwe perełki na rynku bibliofilskim. Współpracujemy z wieloma instytucjami, dzięki czemu mamy dostęp do wielu unikalnych egzemplarzy. Naszym klientom oferujemy również możliwość skorzystania z usług profesjonalnego introligatora, który zadba o odpowiednią oprawę książek. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta i jego radość z posiadania prywatnej biblioteki. Kolekcjonowanie książek to nie tylko hobby, ale również inwestycja. Stare książki, zwłaszcza te z pierwszych wydań, mogą mieć dużą wartość. W Antykwariacie Sobieski pomagamy naszym klientom w budowaniu wartościowych kolekcji. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagamy w wyborze odpowiednich pozycji, a także udzielamy porad dotyczących prawidłowego przechowywania książek. Dzięki nam, kolekcjonowanie starych książek staje się prawdziwą przygodą.

Stworzyliśmy niejedną kolekcję książek z woluminami artystycznie oprawionymi w skórę, świadczymy także profesjonalne usługi introligatorskie – na życzenie klienta jesteśmy w stanie odrestaurować cenne, lecz zniszczone przez czas i historię egzemplarze. Zapraszamy do działu książka na prezent, Mogą się do nas zgłosić osoby, które poszukują niezwykle rzadkich książek sprzed wojny lub starodruków sprzed setek lat. Białe kruki do kolekcji i piękne prezenty dedykowane konkretnej osobie to nasze specjalności.

Zadzwońcie: +48 609 772 993  lub napiszcie: sklep@antyksobieski.pl

Przyjedźcie i zobaczcie na miejscu, jak fantastycznie wygląda biblioteka gabinetowa. Przedyskutujcie i wybierzcie, co najbardziej spełniałoby Wasze potrzeby. Służymy fachowym doradztwem w budowaniu księgozbioru.

Informujemy, że wszystkie kwestie związane z naszymi usługami możemy załatwić zdalnie,

przez telefon, e-mail lub videorozmowę.

Zapraszamy do współpracy, także profesjonalnych projektantów wnętrz.

 

kolekcjonowanie starych książekksięgozbiórprywatny księgozbiórdomowa bibliotekaekskluzywne biblioteki prywatne

Polecane produkty

Polecane artykuły

Dlaczego warto kupować pierwodruki, pierwsze i wczesne wydania literatury.

Dlaczego warto kupować pierwodruki, pierwsze i wczesne wydania literatury.

07-06-2016
Pierwodruki czy pierwsze wydania. Wartość pierwszych wydań klasyki powieściowej XX-go wieku na światowym rynku książki wzrosła w ciągu kilkunastu ostatnich lat znacząco. 
Książka najlepszym prezentem…

Książka najlepszym prezentem…

20-07-2017
Książka najlepszym prezentem…
Ekskluzywne książki w skórzanych oprawach.

Ekskluzywne książki w skórzanych oprawach.

14-04-2016
Z czym powiązać luksusowe książki w oprawione w skórę...    
Dzieła J.R.R. Tolkiena w ekskluzywnej oprawie skórzanej.

Dzieła J.R.R. Tolkiena w ekskluzywnej oprawie skórzanej.

24-05-2017
Dzieła J.R.R. Tolkiena w ekskluzywnej oprawie skórzanej. Dziś mamy zaszczyt przedstawić Państwu dalsze prace nad ksiażkami Tolkiena w renesansowych oprawach radełkowych. Nasz świat Tolkiena poszerzył się o "Hobbita", "Silmarillion", "Niedokończone opowieści", "Dzieci Hurina". Pełna...
Książki luksusowe czyli skórzanych opraw c.d.

Książki luksusowe czyli skórzanych opraw c.d.

18-04-2017
Książki luksusowe czyli skórzanych opraw c.d.