Książki

Książki

Sobieski to internetowy antykwariat książek, w którym można znaleźć rzadkie i cenne pozycje literatury polskiej i światowej, a nawet starodruki sprzed setek lat. Wszystkie dostępne u nas kolekcjonerskie egzemplarze pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł, o czym świadczą wystawiane przez nas certyfikaty autentyczności wydania. Ponadto na życzenie klienta możemy dokonać wyceny i ekspertyzy dzieła, odrestaurować zniszczone przez czas pozycje i zająć się poszukiwaniem konkretnej książki, która ma dla klienta określone znaczenie sentymentalne..

Wyjątkowy prezent oprawiony w skórę

W naszej ofercie znajdują się ekskluzywne, kolekcjonerskie wydania książek, w tym książki oprawione w skórę. Takie luksusowe egzemplarze wyglądają zachwycająco, a ich wartość rynkowa ma dodatkowe znaczenie. Piękne rzeczy z asortymentu naszego antykwariatu to białe kruki i prawdziwe perełki na rynku bibliofilskim, które nadają się idealnie na prezent jako uzupełnienie czyjejś prywatnej biblioteki. Taką niespodziankę doceni każdy kolekcjoner, filolog, językoznawca i literaturoznawca.

Połącz komfort zakupów przez Internet z pasją do książek

Jak połączyć wygodę zakupów online z możliwością posiadania unikatowych egzemplarzy literatury? Odpowiedź brzmi: skorzystać z usług, jakie oferuje antykwariat. Książki przedwojenne ze złoceniami i zdobieniami, zapierające dech w piersiach starodruki, niezwykłe kolekcjonerskie wydania, których nie znajdzie się nigdzie indziej – wszystko to czeka tutaj na odkrywców i miłośników wyjątkowych dzieł. To miejsce, gdzie można znaleźć oryginalny prezent dla kogoś bliskiego, kto darzy sztukę słowa niekłamanym uczuciem.  

Wśród propozycji naszego antykwariatu odkryjesz zabytkowe powieści, kolekcjonerskie wydania z okresu przedwojennego oraz jedyne w swoim rodzaju pozycje, które z pewnością przypadną do gustu zarówno doświadczonym pasjonatom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoje literackie podróże.

Kolekcjonerskie wydania książek dla każdego miłośnika literatury

Bez względu na to, czy szukasz wyjątkowego upominku dla wielbiciela literatury, czy chcesz powiększyć swoją prywatne zbiory o kolejne kolekcjonerskie wydania książek, w bogatej ofercie antykwariatu na pewno znajdziesz wiele niepowtarzalnych propozycji. Wybór jest naprawdę szeroki – od dzieł w starodrukach przez unikatowe wydawnictwa po rzadko spotykane pozycje przedwojenne. Oprócz tego znajdziesz tu również egzemplarze podzielone według roku wydania, co pozwoli Ci łatwo odnaleźć interesujące powieści z konkretnego okresu.

Bez względu na to, czy interesują Cię lektury sprzed 1945 r., czy też chcesz poznać twórczość z lat powojennych, nasz antykwariat spełni Twoje oczekiwania. Zakupy online dają szansę na zdobycie kultowych, kolekcjonerskich utworów, które przyciągają uwagę nawet najbardziej wymagających czytelników.

Poszukiwanie skarbów – pierwsze wydania i stare książki

Możliwość posiadania pierwszych egzemplarzy słynnych dzieł literackich jest jedną z największych korzyści proponowanych przez antykwariat internetowy antyksobieski.pl. Dajemy Ci szansę na zdobycie unikatowych wydań, których wartość wzrasta z biegiem lat. Jeśli jesteś miłośnikiem wartościowych powieści, z pewnością docenisz wyjątkowość takich pozycji.

W naszej ofercie znajdziesz również stare książki kolekcjonerskie, które od lat czekają na swojego kolejnego właściciela. Ich atrakcyjność polega nie tylko na wartości literackiej, ale także na niezwykłej historii, którą ze sobą niosą. Niektóre z nich są dziedzictwem przeszłości odzwierciedlającym dawne obyczaje i sposoby myślenia. Pozwalają zagłębić się w ten niesamowity świat, dając przy tym szansę na odkrycie prawdziwych perełek literatury.

Poznaj bogatą ofertę antykwariatu z kolekcjonerskimi wydaniami książek

Czeka Cię niezapomniana przygoda, ponieważ dostępne u nas kolekcjonerskie wydania wielu książek są niczym klucze do nieodkrytych krain. Otwierają przed Tobą nowe perspektywy. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki dzięki wygodnym zakupom w antykwariacie online. Wracając do rzeczywistości po lekturze znakomitych powieści, nie spojrzysz już na świat tak jak przedtem. To, czego doświadczysz podczas czytania, na długo pozostanie w Twojej pamięci.

KOLUMNA - PAMIĄTKA DLA RODZIN POLSKICH. KRÓTKIE WIADOMOŚCI O STRACONYCH NA RUSZTOWANIACH, ROZSTRZELANYCH, POLEGŁYCH I ZMARŁYCH NA WYGNANIU SYBERYJSKIEM I TUŁACTWIE OFIAR 1861-1866. Cz. 1-2, dodatek [komplet w 1 wol.]

KOLUMNA - PAMIĄTKA DLA RODZIN POLSKICH. ...

KOLUMNA - PAMIĄTKA DLA RODZIN POLSKICH. KRÓTKIE WIADOMOŚCI O STRACONYCH NA RUSZTOWANIACH, ROZSTRZELANYCH, POLEGŁYCH I ZMARŁYCH NA WYGNANIU S...
SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO wyd. 1851r. PIĘKNY PÓŁSKÓREK

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO wyd. 1...

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA...
1,299.00 zł
JÓZEFOWICZ- KRONIKA MIASTA  LWOWA od roku 1634 do 1690 [ dzieje dawnej Rusi Czerwonej] wyd.1854r.

JÓZEFOWICZ- KRONIKA MIASTA LWOWA od rok...

JÓZEFOWICZ J[an] T[omasz] KRONIKA MIASTA LWOWA OD ROKU 1634 DO 1690 OBEJMUJĄCA W OGÓLNOŚCI DZIEJE DAWNEJ RUSI CZERWONEJ, A ZWŁASZCZA HISTOR...
Certificate of authenticity Duplicate-1

Certificate of authenticity Duplicate-1

Certificate of authenticity
20.00 zł
KOSMORAMA EUROPY zawierająca Historyą Turcyi 53 staloryty 1841r. OPRAWA

KOSMORAMA EUROPY zawierająca Historyą Tu...

KOSMORAMA EUROPY zawierająca Historyą Turcyi 22 ryciny na stali...
4,799.00 zł
MICKIEWICZ - PAN TADEUSZ Paryż 1844r.

MICKIEWICZ - PAN TADEUSZ Paryż 1844r.

MICKIEWICZ ADAMPAN TADEUSZParyż 1844r.,  w Drukarni Bourgogne et Martinet...
8,999.00 zł
 Duplicate-1 Duplicate-1

Duplicate-1 Duplicate-1

PASZKOWSKIŚWIAT BAŚNI I LEGEND ilustr. OPRAWA
499.00 zł
GONIEWSKI- SZYMON KONARSKI ilustracje OPRAWA

GONIEWSKI- SZYMON KONARSKI ilustracje OP...

GONIEWSKI- SZYMON KONARSKI ilustracje OPRAWA
599.00 zł
 Duplicate-1

Duplicate-1

MAŁECKI- STUDYA HERALDYCZNE wyd. 1890r. t.I-II [KOMPLET] skóra
1,299.00 zł
 Duplicate-1

Duplicate-1

ZBYSZEWSKI KAROLNIEMCEWICZ OD PRZODU I TYŁU
899.00 zł
SHAKESPEARE- DZIEŁA DRAMATYCZNE SZEKSPIRA t.I-III wyd. 1875-7 drzeworyty

SHAKESPEARE- DZIEŁA DRAMATYCZNE SZEKSPIR...

SHAKESPEARE- DZIEŁA DRAMATYCZNE 545 drzeworytów
8,999.00 zł
LASAGE- GIL BLAS wyd. 1853 drzeworyty

LASAGE- GIL BLAS wyd. 1853 drzeworyty

LASAGE- GIL BLAS wyd. 1853 drzeworyty
899.00 zł
GOSZCZYŃSKI - ZAMEK KANIOWSKI wyd.1. W-wa 1828

GOSZCZYŃSKI - ZAMEK KANIOWSKI wyd.1. W-w...

GOSZCZYŃSKI - ZAMEK KANIOWSKI wyd.1. W-wa 1828
WITWICKI- POEZIJE BIBLIJNE, PIOSNKI SIELSKIE I WIERSZE RÓŹNE Paryż 1836 pierwodruki Mickiewicz Chopin

WITWICKI- POEZIJE BIBLIJNE, PIOSNKI SIEL...

WITWICKI- POEZIJE BIBLIJNE, PIOSNKI SIELSKIE I WIERSZE RÓŹNE Paryż 1836
3,999.00 zł
BOBROWICZ - KRONIKA MALOWNICZA NAPOLEONA BONAPARTEGO czyli Obrazy bitew i czynów wojennych Bohatera 100 STALORYTÓW  wyd.1841r. OPRAWA

BOBROWICZ - KRONIKA MALOWNICZA NAPOLEONA...

[BOBROWICZ] KRONIKA MALOWNICZA NAPOLEONA BONAPARTEGO czyli Obrazy bitew i czynów wojennych Bohatera 100 rycin na stali podług malowideł ...
6,999.00 zł