KING - MROCZNA WIEŻA 8 tomów [komplet] SKÓRA

  • szt.
  • 4 499,00 zł

KING Stephen

Mroczna Wieża

najgłośniejszy cykl powieściowy Stephena Kinga, pisany w latach 1970- 2004.

Cykl łączy motywy przewodnie wielu gatunków, obejmujący elementy fantasy, fantastyki naukowej, literatury grozy i westernu. W cyklu składającym się z 7 powieści, pojawiają się postacie, światy i nawiązania do innych książek tego autora.

 

KING Stephen

MROCZNA WIEŻA

najgłośniejszy cykl powieściowy Stephena Kinga, pisany w latach 1970- 2004.

Cykl łączy motywy przewodnie wielu gatunków: elementy fantasy, fantastyki naukowej, literatury grozy i westernu. Na całosć składa się  7 powieści, pojawiają się postacie, światy i nawiązania do innych książek tegoż autora.

Na jałowej, spieczonej ziemi, przypominającej planetę po apokaliptycznej zagładzie czy jeden ze światów równoległych, istniejących obok naszego, pozostały tylko ślady dawnej upadłej cywilizacji.

Ten złowrogi świat przemierza Roland, ostatni z dumnego klanu rewolwerowców, ścigając człowieka w czerni, który posiadł tajemnicę Wieży - mistycznego miejsca, gdzie być może uda się rozwiązać zagadkę czasu czy przestrzeni. Podczas wędrówki musi stawić czoła opętanej kapłance: spotyka szalonych osadników, gadającego kruka, zamieszkujące podziemia mutanty oraz pochodzącego z Ziemi chłopca, Jake`a.

Potężna pisana przez 30 lat niepowtarzalna saga ...


Mroczna Wieża I: Roland
Mroczna Wieża II: Powołanie trójki
Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe
Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik i kryształ
Mroczna Wieża V: Wilki z Calla
Mroczna Wieża VI: Pieśń Susannah
Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża

Wiatr przez Dziurkę od Klucza (spec.)

Wydawnictwo Albatros

TWARDA OPRAWA PEŁNA SKÓRA WSPÓŁCZESNA. GRZBIETY Z WYPUKŁYMI ZWIĘZAMI, BARWIONYMI ORAZ ŚLEPYMI TŁOCZENIAMI. NA PRZEDNICH LICACH TŁOCZONE NA CZEROWNO NAPISY, W ZWIERCIADLE OKŁADEK INTARSJE Z CZERWONEJ SKÓRY NA KSZTAŁT DZIRUKI OD KLUCZA, WEWNĄTRZ TŁOCZONE CZARNĄ FARBĄ SCENKI I SYMBOLE Z MITOLOGII PISARZA. NA TYLNIM LICU WYTŁOCZONY NA CZERWONO SYMBOL "KA" -MOTYW PRZEWODNI CAŁEGO UTWORU, UMIESZCZONY TAKŻE W DOLNEJ CZĘŚĆI GRZBIETU ORAZ NA WYKLEJKACH, ALE TAKŻE Z BOKU KARTONOWEGO FUTERAŁU DLA CAŁEGO ZESTAWU. OBCIĘCIA KART BARWIONE Z TRZECH STRON.

LUKSUSOWA OPRAWA!

Stan NOWA/ PIĘKNY EGZEMPLARZ

UWAGA:

Produkt wykonywany na zamówienie [nie podlega konsumenckiemu prawu do zwrotu].

Z uwagi na zastosowanie do wykonania oprawy naturalnej skóry, produkt może nieznacznie się różnić kolorystyką lub fakturą materiału.

Istnieje możliwość wykonania zestawu w kolorze czarnym ze srebrzeniami i dobraną kolorystycznie wyklejką. W przypadku decyzji o takim wariancie, prosimy o niezwłoczny kontakt po dokonaniu zapłaty.

CZAS WYSYŁKI 14-30 DNI, W ZALEŹNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ. WYSYŁKA WG KOLEJNOŚCI WPŁAT.