Sztuka. Wiedza o książce. Bibliofilstwo

WIEŚ I MIASTECZKO 1916

WIEŚ I MIASTECZKO 1916

WIEŚ I MIASTECZKO wyd. 1916 oryginal
STRZEMIŃSKI - TEORIA WIDZENIA 1958r.

SIENICKI – MEBLE KOLBUSZOWSKIE wyd. 1936

SIENICKI – MEBLE KOLBUSZOWSKIE
SIENICKI- WNĘTRZA MIESZKALNE

SIENICKI- WNĘTRZA MIESZKALNE

SIENICKI STEFAN WNĘTRZA MIESZKALNE
KOPERA- MUZEA POLSKIE t.1-5 komplet stan!

KOPERA- MUZEA POLSKIE t.1-5 komplet
TRETER- MATEJKO Osobowość artysty Twórczość Forma i styl SETKI RYCIN 1939 OPRAWA format FOLIO

KOSSAK- WSPOMNIENIA

KOSSAK- WSPOMNIENIA

WITKIEWICZ- MATEJKO wyd.1, oprawa Getritz, Lwów

WITKIEWICZ STANISŁAW MATEJKO
TKANINA 1928

TKANINA 1928

TKANINA wyd. 1928
CHŁĘDOWSKI- ROKOKO WE WŁOSZECH; DWÓR W FERRARZE; RZYM 2T.; HISTORYE NEAPOLITAŃSKIE 5wol. OPRAWA

ALBUM ARCYDZIEŁ SZTUKI (80 fotograficznych reprodukcji) wyd. 1896, oprawa Niedbalskiego

ALBUM ARCYDZIEŁ SZTUKI (80 fototypograficznych reprodukcji) wyd. 1896
NIEWIADOMSKI - WIEDZA O SZTUCE Na tle jej dziejów wyd. 1923r.

Nowości
HUNEKER - CHOPIN. CZŁOWIEK I ARTYSTA. Okł. i kartę tyt. wykonał E. Czerper.

HUNEKER - CHOPIN. CZŁOWIEK I ARTYSTA
Nowości
RZEPIŃSKA- HISTORIA KOLORU W DZIEJACH MALARSTWA EUROPEJSKIEGO t. I-II

Nowości
STRZELECKI- POLSKA PLASTYKA TEATRALNA komplet

Nowości
SZTUKA Miesięcznik ilustrowany,  poświęcony sztuce i kulturze. Lwów 1911 - 1913. Wł. Jarocki - autolitografia

SZTUKA Miesięcznik ilustrowany, poświęcony sztuce i kulturze