BRIZENDINE- MÓZG MĘŻCZYZNY twarda

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8912
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 179,00 zł

BRIZENDINE- MÓZG MĘŻCZYZNY

BRIZENDINE Louann
MÓZG MĘŻCZYZNY

"Doktor Louann Brizendine, autorka światowego bestselleru Mózg Kobiety, ukończyła pracę nad niecierpliwie oczekiwaną kolejną książką na temat płci mózgu, w której wyjaśnia tajemnice funkcjonowania mózgu mężczyzny. W książce ukazano aktualny stan wiedzy o męskim umyśle, przedstawiony w oparciu o wyniki badań naukowych nad różnicami uwarunkowanymi płcią. Można w niej znaleźć wiele ciekawych informacji, między innymi:
* Mózg mężczyzny jest nastawiony na rozwiązywanie problemów w sposób logiczny, racjonalny. Aby poradzić sobie z osobistymi problemami, mężczyzna wykorzystuje analityczne funkcje mózgu, nie angażuje natomiast struktur odpowiedzialnych za emocje.
* Mężczyzna rozwija się pod wpływem współzawodnictwa, instynktownie gra ostro, ma obsesję na punkcie swojego miejsca w szeregu i hierarchii.
* Obszar mózgu odpowiadający za popęd seksualny u mężczyzn jest 2,5-krotnie większy niż u kobiet, co z kolei odpowiada za powstawanie fantazji o kobiecym ciele.
* W książce dowiedziono, że ogromny wzrost stężenia testosteronu, który następuje w okresie dojrzewania powoduje, że mężczyzna postrzega inne osoby w sposób agresywny." Od wydawcy.

Wydawnictwo:  VM GROUP, str.228;

TWARDA OPRAWA LAMINOWANA

Stan BDB