Ekskluzywne książki w skórzanych oprawach

14-04-2016

ekskluzywne ksiażki w skórzanych oprawach

Książki były traktowane jako dobro luksusowe od początku naszych dziejów, początkowo miały z nią do czynienia wyłącznie elity kościelne i dworskie, szlachta czy możnowładcy. W wiekach średnich manuskrypty, czyli ręcznie sporządzane odpisy ksiąg, osiągały niekiedy horrendalne ceny, zdarzało się nawet, że koszt takiej książki odzwiercidlał równowartość wsi czy innego pokaźnego majątku, także oprawy takich woluminów potrafiły sporo kosztować. Z czasem książki upowszechniły się i dziś są dobrem dostępnym dla każdego.

Poważanie otoczenia nie przyniesie duża biblioteka, ale biblioteka ekskluzywna tudzież luksusowa, w której każda książka wyróżnia się na półce, przykuwa wzrok i uwagę nie tylko zawartością, ale także niepowtarzalną i piękną oprawą.

Internetowy Antykwariat Sobieski zachęca do zakupu ekskluzywnych książek w skórzanych oprawach.

Pragniemy Państwa poinformować, że nasz antykwariat internetowy świadczy także usługi introligatorskie, które pozwolą odświeżyć i odrestaurować cenne, ale podniszczone egzemplarze, przywrócić książkom ich dawny blask, nadać zupełnie nowe życie w nowej luksusowej oprawie skórzanej, także zespolić i zunifikować księgozbiór, aby prestiżu dodawłay zarówno nowe, jak i stare ksiażki. Taki ekskluzywny księgozbiór dostarczy Państwu odpowiednich wrażeń estetycznych, przykuje uwagę i wzbudzi zazdrość znajomych zapewni oraz przyniesie spodziewany prestiż.

Więcej informacji o usłudze oprawy ksiażek prezentujemy w dziale usługi.

Lubicie to, dajcie łapkę w górę:

https://www.facebook.com/antyksobieski/#

https://www.antyksobieski.pl/images/frontend/theme/default2/social/fb_bw.png